مسابقه پل زندگی

۱۳۹۹/۰۸/۲۸

مسابقه پل زندگی

تمامی اشخاص حقیقی دانشجو یا دانش‌آموخته و اشخاص حقوقی دارای صلاحیت در رشته‌های معماری و شهرسازی (گرایش‌های مرتبط) واجد شرکت در مسابقه هستند.
تمامی مراحل مسابقه مطابق با شرایط و ضوابط آئین‌نامه جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی خواهد بود.
شرکت‌کنندگان با ارسال آثار خود به دبیرخانه مسابقه، اعلام می‌دارند که با شرایط و ضوابط مسابقه آشنایی لازم را پیداکرده و آن‌ها را می‌پذیرند. برگزارکننده نیز حسن انجام مسابقه بر اساس شرایط و ضوابط اعلامی را متعهد می‌شود.
اطلاع‌رسانی در خصوص مسابقه و توضیحات تکمیلی صرفاً از طریق سایت اینترنتی مسابقه صورت گرفته و درج هرگونه اطلاعیه در سایت به معنای ابلاغ آن به شرکت‌کنندگان می‌باشد. بر این اساس شرکت‌کنندگان محترم می‌باید به‌صورت مستمر نسبت به بررسی اطلاعیه‌ها اهتمام ورزند.
 حقوق مادی و معنوی آثار برندگان مطابق با قانون حمایت حقوق مؤلفان، مصنفان و هنرمندان خواهد بود.
برگزارکننده حق چاپ، انتشار طرح‌های شرکت‌کننده در مسابقه و برپایی نمایشگاه از آن‌ها را به‌طور نامحدود با ذکر صاحبان آن‌ها دارد.
برگزارکننده می‌تواند طرح‌های اول تا سوم را طبق توافق با طراح، با عقد قرارداد به مرحله اجرا درآورد.
برگزارکننده نباید بدون رضایت کتبی شرکت‌کنندگان، از همه یا بخشی از طرح ایشان، در طراحی یا احداث بناهای موضوع مسابقه یا بناهای دیگر استفاده کند.
مسئولیت اصالت آثار ارسالی به مسابقه بر عهده ارائه‌دهندگان آن‌ها می‌باشد.
در هر زمان که مشخص شود طرح هر یک از برندگان نسخه‌برداری از طرح‌های دیگران بوده است، بلافاصله کلیه حقوق و جوایز اعطاشده از وی سلب شده و فرد خاطی موظف به استرداد جوایز دریافتی به برگزارکننده و جبران هزینه‌های ذی‌ربط خواهد بود.
در صورت بروز اختلاف و تشکیک در خصوص آثار، موضوع به هیئت‌داوران و در صورت اختلاف بین ارکان مسابقه، موضوع به دبیرخانه دائمی مسابقات طراحی معماری و شهرسازی ارجاع داده می‌شود.
مسئول کلیه مکاتبات با دبیرخانه، شخص ثبت‌نام کننده بوده و جایزه نیز به وی تحویل داده می‌شود.
ثبت‌نام به دو شکل فردی و گروهی ممکن است. در شیوه دوم، برگزارکننده صرفاً با نماینده گروه در ارتباط خواهد بود.
مدارک و مستندات طرح باید به شکل فیزیکی (چاپ‌شده و نیز در قالب لوح فشرده) به‌صورت حضوری یا پست به دبیرخانه مسابقه واصل گردند. دبیرخانه از پذیرش طرح‌ها و ماکت‌های فاقد بسته‌بندی مناسب معذور است.
طرح‌های برنده جایزه به صاحبان آن‌ها بازگردانده نمی‌شود و در اختیار برگزارکننده باقی می‌ماند.
فرم ثبت‌نام، اظهارنامه اصالت آثار و اظهارنامه شیوه ارتباط با ارکان مسابقه باید همراه با مدارک و مستندات طرح به‌صورت فیزیکی به دبیرخانه مسابقه (فایل‌ها بر روی سایت مسابقه قابل‌دسترسی هستند) واصل گردند.
ضرورت دارد شرکت‌کنندگان از درج هرگونه اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی و کد ملی در طرح‌ها پرهیزکرده و اطلاعات صرفاً در فرم ثبت‌نام قید شود.
هرگونه اطلاع‌رسانی غیرعمومی به شرکت‌کنندگان با شماره تماس و نشانی پستی اعلام‌شده در فرم ثبت‌نام صورت گرفته و مسئولیت عدم دریافت بسته پستی ناشی از عدم حضور در نشانی یادشده بر عهده شرکت‌کنندگان است.
در صورت عدم رعایت الگوهای یادشده، مدیر مسابقه آثار را از فرآیند داوری حذف خواهد کرد.
    اخبار/News
    ثبت نام/Registration

بازدیدکنندگان

بازدید امروز ۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۳۹۶۰ نفر
ارتباط با ما
071-32331214,32331688
urbandesign@shiraz.ir
خیابان رودکی - معاونت شهرسازی و معماری -اداره مطالعات و طراحی شهری
نظر سنجی
میزان رضایت شما از شیوه برگزاری مسابقات به چه میزان می باشد ؟